مزایای دائمی
سبد خرید (0)
در حال بارگذاری ... صبر کنید ...

رزی لایف

 

الهام

فناوری در خدمت جوانی دوباره

از تلفیق آخرین تحقیقات مبتکرانه کلوریس و خواص گل رُز کوه های آلپ محصولی تازه و بکر در جهت رفع هدفمند چین وچروک پوست ساخته شده است. سری محصولات مراقبت از پوست رزی لایف با تکنولوژی قوی، دارای اثرات واقعی آرامبخشی است، تنش های کوچک پوستی را ضعیف می کند، از پوست در برابر ناملایمات جوی و استرس روزانه محافظت می نماید و بارزترین چین وچروک های چهره را تقلیل می دهد. این محصولات با عملکرد بهتر، محافظت، انعطاف پذیری و استحکام پوست را رقم می زنند. صورتی شاداب و جوان را با این محصولات به دست آورید.

 

تکنولوژی

 

سلول های بنیادی رز آلپ ( خواص محافظت کننده رز آلپ)

میزان مقاومت رُز کوه های آلپ که در شرایط بسیار سخت رشد می کند، توجه آزمایشگاه های کلوریس را به خود جلب نموده است؛ به نحوی که از آن، مواد فعالی به دست آورده اند که ضمن مقابله مؤثر با پیری پوست از آن در برابر حملات شدید استرس های روزانه، محافظت می نمایند.

 

مجموعه ای از پپنیدهای فوق پیشرفته برای کاهش چین و چروک

این مجموعه پپتیدی که حاصل آخرین تحقیقات و دستاوردهای کلوریس می باشد، بر عملکرد شکل گیری چین وچروک پوست اثرگذاری دارد. همچنین آرامش و استراحت پوستی را به دنبال دارد و خطوط سطحی را درمان و از بروز چروک های عمقی پوست پیشگیری می کند.

جادوی ویتامین های C

برای آبرسانی و محافظت از پوست، کلوریس نسل جدید ویتامین های C و B3 را وارد فرمول های خود کرده است. این ویتامین ها فعالیتی بیش از ویتامین های خالص دارند و لذا بهتر جذب پوست می شوند که موجب روشنی بیشتر چهره و محافظت مؤثرتر از پوست می گردند.

آمارگیر وبلاگ