مزایای دائمی
سبد خرید (0)
در حال بارگذاری ... صبر کنید ...

رزه دو دیامان

 

الهام

ترکیبات فعال طبیعی برای چهره ای درخشان

شفافیت پوست همانند چین و خطوط چهره، معیاری برای تشخیص سن شماست. رنگ پوستی تیره، کدر و لکه های رنگی پوست، از نشانه های پیری زودرس پوست است. برای داشتن پوستی با رنگ یکدست و درخشان و جوان، کلوریس محصولات مراقبتی رز دو دیامان (شبنم الماس)را عرضه داشته است. این سری محصولات روشن کننده به دلیل مواد گیاهی و معدنی که در فرمول ساخت آن ها وجود دارد، متمایز هستند. محصولات مراقبتی رزه دو دیامان به دلیل دارا بودن خواص آنتی اکسیدانِ ویتامین ها، مواد روشن کننده از درخت زردآلوی ژاپنی و مواد محافظت کننده رُز کوه های آلپ، مستقیماً بر روی رنگ پوست، چهره تأثیر می گذارند. خطوط چهره صاف می شود و پوست همچون الماس روشن و بلوری می گردد.

تکنولوژی

سلول های بنیادی رز آلپ (خواص محافظت کننده رُز آلپ)

میزان مقاومت رُز کوه های آلپ که در شرایط بسیار سخت رشد می کند، توجه آزمایشگاه های کلوریس را به خود جلب نموده است؛ به نحوی که از آن، مواد فعالی به دست آورده اند که ضمن مقابله مؤثر با پیری پوست از آن در برابر حملات شدید استرس های روزانه، محافظت می نمایند.

خلوص پودر الماس

ذرات الماس بهترین بازتاب دهنده نور هستند که با قرار گرفتن در فرورفتگی های چروک صورت، عمق آن را به طرز چشمگیری کاهش می دهند. خواص جوان سازی آن، جلای پوست را آشکار می کند و پوست، شفافیت اصلی خود را باز می یابد

مجموعه ای گیاهی برای چهره ای درخشان تر (با ویتامین C + E برای روشن کردن چهره)

با مجموعه گیاهی که از بیدنس پیلوزا، زردآلوی ژاپنی و رُز کوه های آلپ تشکیل شده است، پوستی یکدست و جوان داشته باشید. بیدنس پیلوزا دارای موادی مغذی است که پوست را شفاف و روشن می کند، چین و چروک اولیه پوست را کاهش می دهد و خاصیت کشسانی پوست را بهبود می بخشد. زردآلوی ژاپنی و رُز کوه های آلپ به دلیل خواص محافظت کننده خود، پوست را از صدمات بیرونی و پیری زودرس محافظت می نماید. پودر الماس در ترکیب با ویتامین C + E، یک ماده فعال ضد رادیکال آزاد ایجاده کرده که سلول های پوست را تقویت می کند و باعث می شود که چهره ای درخشان تر داشته باشید.

آمارگیر وبلاگ