مزایای دائمی
سبد خرید (0)
در حال بارگذاری ... صبر کنید ...

الهام

گیاهان کوه های آلپ برای تمیز کردن کامل و محافظت مداوم از پوست

ادل وایس(Edelweiss) و آرنيكا نماد روشنی و آرامش پوست در بطن تكنولوژی محصولات مراقبتی پاک کننده كلوريس هستند. از آنجا كه پاكسازی پوست اقدامی اساسی برای داشتن پوستی شاداب است، كلوريس با بهترين گياهان کوه های آلپ محصولی را برای پوست ارائه كرده است كه در آن خاصيت نرم كنندگی و محافظت كننده ادل وایس و رُز کوه های آلپ در كنار ويژگی آرامبخش آرنيكا به كار رفته است. محصولات مراقبتی پاک کننده کلوریس، با رایحه مطبوع رُز و مگنولیا لحظاتی دور از التهاب را به ارمغان می آورند.

پوست شما اکنون روشن، لطیف و آماده جذب محصولات مراقبتی کلوریس می باشد!

تکنولوژی

سلول های بنیادی رز آلپ (خواص محافظت کننده رُز آلپ)

میزان مقاومت رُز کوه های آلپ که در شرایط بسیار سخت رشد می کند، توجه آزمایشگاه های کلوریس را به خود جلب نموده است؛ به نحوی که از آن، مواد فعالی به دست آورده اند که ضمن مقابله مؤثر با پیری پوست از آن در برابر حملات شدید استرس های روزانه، محافظت می نمایند.

سپیدگوهر(ادل وایس)، نماد کوههای آلپ

گل سفید بی خاری است که با نام «نامیرای برف ها» نیز خوانده می شود و در محیطی پاک و محافظت شده جوانه زده و رشد می کند. این گیاه همچون رُز کوه های آلپ به کمک سیستمی خودمحافظ، در شرایط محیطی و آب و هوای سرد و خشن، مقاوم است. این گل سفید محدوده های یخی، در برابر سرمای سوزان همچون در برابر پرتوهای شدید خورشید پایدار است. ویژگی های محافظتی این گل، گنجینه با ارزشی برای پوست ساخته است.

گل همیشه بهار کوهی (آرنیکا)

آرنیکا؛ گیاهی کوهی و آرامبخش است که باعث کاهش افتادگی و کشیدگی پوست می شود.

آمارگیر وبلاگ