مزایای دائمی
سبد خرید (0)
در حال بارگذاری ... صبر کنید ...

لیفتئور

 

الهام

مجموعه ای از ابداع های زیست فناورانه برای محصولات درجه یک ضدپیری

طیف وسیعی از محصولات ضد پیری با گنجینه های متعدد برای پوست های بالغ.کلوریس با ترکیب خواص محافظت کننده فوق العاده رُز کوه های آلپ، قدرت شگفت انگیز طلا در صاف کردن چین و چروک پوست و خواص محافظت کننده و منقبض کننده زنبق، به تولید محصولات لیفتئور پرداخته است. خواص آنتی اکسیدان قوی این محصول، مجموع مشکلات مربوط به پوست از جمله چین و چروک ها، خشکی و فرورفتگی های سطح پوست را تحت تأثیر قرار می دهد. محصولات مراقبت از پوست ضمن تغذیه و تصفیه پوست های بالغ به طور مستمر آنها را متراکم و کشیده می کنند.

 

تکنولوژی

خواص محافظت کننده رز آلپ

میزان مقاومت رُز کوه های آلپ که در شرایط بسیار سخت رشد می کند، توجه آزمایشگاه های کلوریس را به خود جلب نموده است؛ به نحوی که از آن، مواد فعالی به دست آورده اند که ضمن مقابله مؤثر با پیری پوست از آن در برابر حملات شدید استرس های روزانه، محافظت می نمایند.

 

گنجینه ای طلایی( پپتیدهای متصل به ذرات طلا)

قدرت ضدپیری طلا شما را تحت تأثیر جادوی خود قرار می دهد. کلوریس راز جدید زیبایی را در تولید محصولات استثنایی مراقبت از پوست لیفتئور یافته است. طلا که از دیر باز (دوران قدیم یا عهد عتیق) به عنوان ماده مؤثر ضدپیری مورد توجه بوده است، ترکیب خواص ضد پیری با همکاری پپتیدهای با تکنولوژی بالا چین و چروک پوست را صاف می کند و به آن شفافیت و درخشندگی می بخشد. گنجینه ای با ارزش در این سری از محصولات با خواص تصفیه کنندگی عالی.

قدرت گل زنبق

زنبق دارای حجم زیادی از ایزوفلاون ها (Isoflavones)است که به عنوان یک ماده مؤثر ویژه برای مقابله با پیری پوست بر اثر رادیکال های آزاد محسوب می شود. عملکرد آنتی اکسیدانی آن خاصیت کشسانی پوست را بهبود می بخشد.

آمارگیر وبلاگ