مزایای دائمی
سبد خرید (0)
در حال بارگذاری ... صبر کنید ...

الهام

گل های کوه های آلپ برای تنظیم روشنی پوست

در راستاي علايق زنان در حفظ زيبايي و طراوت چهره شان در طول روز با توجه به اهميت حفظ زيبايي روزانه (در تمام طول روز) کلوريس گروه محصولات پوراليس را معرفي مي نمايد. اين محصولات حاوي عصاره گياهان کوهي از قبيل آلپاين ويلوهرب و بنفشه وحشي مي باشد. ترکيب اين گياهان با رُز آلپ و خواص محافظتي اش، فرمولي استثنايي ارائه می کند که مانع توليد سبوم (چربي پوست) مي شود، پوست را تميز می کند و درخشندگي را به آن بازمي گرداند. محصولات پوراليس با رايحه تازه فرزياي سفيد و شکوفه هاي ليمو، راه حلي ايده آل براي ايجاد شفافيت در پوست هاي چرب و مات کردن آن هاست.

تکنولوژِی

سلول های بنیادی رز آلپ (خواص محافظت کننده رُز آلپ)

میزان مقاومت رُز کوه های آلپ که در شرایط بسیار سخت رشد می کند، توجه آزمایشگاه های کلوریس را به خود جلب نموده است؛ به نحوی که از آن، مواد فعالی به دست آورده اند که ضمن مقابله مؤثر با پیری پوست از آن در برابر حملات شدید استرس های روزانه، محافظت می نمایند.

آلپاین ویلوهرب برای کنترل درخشندگی

آلپاین ویلوهرب گلی است که در محدوده یخچال های طبیعی و در زمین های صخره ای شکوفه می دهد و همچون رُز آلپ می تواند شرایط محیطی و آب و هوای سخت را تحمل کند. این گیاه سرشار از مواد معدنیست، خاصیت تعدیل کنندگی و آرامش بخشی دارد و به وضوح به تنظیم تولید چربی پوست کمک می نماید.

بنفشه وحشی(پانسه سواژ)، گیاهی برای داشتن پوستی تمیز

بنفشه وحشی(پانسه سواژ) سرشار از ساپونین، ویتامین هایA ،C ، E و تانین می باشد که برای پوست های چرب مناسب است. تانین ها خاصیت جمع کنندگی دارند که ترشح چربی در پوست را کنترل می کنند. ویتامین ها، مخصوصاً ویتامین E که خاصیت آنتی اکسیدانی دارد، باعث افزایش عملکرد مستقیم بنفشه سه رنگ بر روی پوست می شود و با خشکی پوست مقابله می کند.

آمارگیر وبلاگ